Mobilny system ERP dla biznesu - enova365

Najpopularniejszy system ERP

Enova365 jest systemem ERP, który umożliwia pracę w chmurze. Zapewnia skalowalność oraz modułowość w taki sposób, by dostosować je do potrzeb obsługiwanego przedsiębiorstwa. Oprogramowanie to jest na bieżąco aktualizowane by zachować zgodność z aktualnymi przepisami prawa.

Rozwiązania enova365

Sprzedaż i CRM

Przydzielaj zadania pracownikom, zatwierdzaj zamówienia, kontroluj finanse, generuj zestawenia jakich potrzebujesz.

Handel i magazyn

Planuj i generuj zamówienia dla dostawców, planuj produkcję, monitoruj postępy oraz śledź realizację zleceń produkcyjnych.

Finanse i księgowość

Twórz zestawienia księgowe na podstawie wielu elementów księgowych wykonuj czynności na operacjach bankowych, kontroluj rozliczenia oraz usprawnij komunikację Biur Rachunkowych z Klientami.

Kadry, płace i HR

Bądź na bieżąco ze wszystkimi zdarzeniami w firmie, zliczaj wynagrodzenia, zatwierdzaj nieobecność pracowników, a także kontroluj zobowiązania wobec ZUS-u i Urzędu Skarbowego.

Procesy

Przekazuj zadania kolejnemu użytkownikowi, zatwierdzaj dokumenty oraz obserwuj status realizacji procesu. Otrzymuj przypomnienia o rozpoczęciu procesu zgodnie z harmonogramem.

Business Intelligence

Skutecznie i sprawnie organizuj wykresy, tabele oraz zestawienia danych. Pomóż sobie podjąć decyzję o zamówieniach, sprzedaży, stanach magazynowych, należnościach czy zobowiązaniach.

Produkcja

Obsługuj produkcję w systemie zintegrowanym z modułem handlowo – magazynowym, automatyzuj proces produkcji oraz udostępniaj klientom narzędzia o postępie prac w trybie online.

Projekty i usługi

Przypisuj zdarzenia, dokumenty do konkretnych projektów, kontroluj finanse oraz zadania, sprawdzaj stan projektu, automatycznie rozpisuj koszty i przychody na pozycje.

System ERP enova365 wyróżnia się elastycznością.
Jego moduły pozwalają nam na dopasowanie funkcjonalności programu pod Twoje potrzeby oraz profil Twojej firmy. Moduły ze sobą współpracują i wspierają potrzeby biznesu.

Dzięki zastosowanej technologii program daje możliwość integracji ze specjalistycznym oprogramowaniem branżowym.

Program enova365 wspiera pracę zdalną. Z każdego urządzenia mamy dostęp do wszystkich funkcjonalności systemu. Ułatwi to pracę osobom pracującym mobilnie – menadżerom, handlowcom czy też pracownikom magazynów.
ERP enova365 jest dostępny i intuicyjny. Regularnie specjaliści pracują nad programem aby go ulepszać, poszerzać funkcjonalności oraz ułatwiać obsługę.

NOWOŚĆ!

Kompleksowe rozwiązanie dla
BIUR RACHUNKOWYCH

W naszej ofercie znajdziesz pełne rozwiązanie do prowadzenia swojej firmy. W pakiecie jest program ERP do księgowości online, archiwizacja danych i zabezpieczenie sieci chroniące przed utratą wrażliwych danych.

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej?
Jesteś zainteresowany pracą z oprogramowaniem Enova365?

Oferujemy kompleksową pomoc, doradztwo i konsulting na każdym etapie wdrażania rozwiązań i tworzenia projektów.