ESET Internet Security

Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami z sieci

ESET jest globalnym dostawcą oprogramowania zabezpieczającego komputery firm oraz użytkowników indywidualnych, któremu zaufało 5 milionów Polaków i ponad 110 milionów użytkowników na świecie.

To, co od lat wyróżnia ESET na tle konkurencji, to metoda wykrywania wirusów i ataków oparta na sztucznej inteligencji, tj. zaawansowanej heurystyce, która z czasem przerodziła się w uczenie maszynowe. Rozwiązania ESET wyróżnia także niemal niezauważalne dla wydajności komputerów działanie, co wielokrotnie doceniły w testach niezależne ośrodki badawcze, m.in. AV-Test czy AV-Comparatives

Wielokrotnie nagradzana ochrona
Niezależne ośrodki badawcze sprawdzające skuteczność antywirusów plasują firmę ESET wśród najlepszych w branży. Produkty ESET zdobyły m.in. rekordową liczbę nagród VB100.

Legendarna ochrona
Program chroni przed różnymi typami zagrożeń online i offline, zarówno tymi znanymi, jak i dotąd niezidentyfikowanymi.

Wyprodukowane w UE, rozwijane w Polsce
O wysoką skuteczność programów ESET dbają eksperci z centrali firmy ESET w Bratysławie oraz specjaliści z biura badawczo-rozwojowego ESET w Krakowie (jednego z trzynastu tego typu ośrodków na świecie).

110+ mln użytkowników na całym świecie

5+ mln użytkowników w Polsce

30+ lat doświadczenia

Skuteczna ochrona przed zagrożeniami

Korzystaj z komputera i Internetu bez obaw o infekcje. Zaufaj technologii, z której korzysta na co dzień ponad 110 milionów użytkowników na całym świecie, w tym niemal 5 milionów Polaków. ESET Internet Security eliminuje wirusy, rootkity, robaki internetowe, programy szpiegujące i inne zagrożenia. Dodatkowo blokada programów typu exploit uchroni Cię przed zagrożeniami, potrafiącymi oszukać skanery tradycyjnych programów antywirusowych. Zabezpieczenie antyphishingowe sprawi, że nie będziesz musiał się martwić o wyłudzenie Twoich najcenniejszych danych, takich jak loginy i hasła.

DLA DOMU I MIKROFIRM

Już niedługo pojawi się nasz sklep internetowy, w którym bedzie można zakupić licencję. Tymczasem zapraszamy do kontaktu, gdzie bezpośrednio z naszą pomocą pozyskasz Eset’a. 

DLA BIZNESU

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę z wyceną.