STORMSHIELD

Zintegrowany system ochrony sieci klasy Next Generation Firewall i UTM – najbardziej niezawodne i łatwe w obsłudze

Firewall, system wykrywania i blokowania włamań IPS, VPN, system antywirusowy i antyspamowy, system filtrowania dostępu do stron internetowych, kontrola aplikacji i urzadzeń mobilnych, oraz raportowania to podstawowa funkcjonalność urządzeń Stormshield, które zapewniają kompletną ochronę sieci.

Rozwiązania Stormshield chronią sieci takich instytucji jak Unia Europejska i NATO, a więc podmioty o szczególnym znaczeniu dla gospodarki i bezpieczeństwa naszego regionu. O skuteczności produktów świadczy również zaufanie ze strony klientów biznesowych, takich jak Orange, Carrefour czy Renault.

Chroni ponad 1 900 polskich organizacji,
w tym m.in.:

900+
firm

120+
placówek szkolnych

800+
instytucji państwowych

100+
placówek medycznych

Stormshield, należący do koncernu Airbus Group, to europejski producent rozwiązań klasy UTM i Next Gen Firewall. Dzięki zastosowaniu unikatowej architektury, produkty tej firmy od lat słyną z wysokiej wydajności i skutecznej ochrony.

Innowacyjne podejście do systemu IPS sprawia, że rozwiązania Stormshield nie tylko blokują niebezpieczny ruch, ale również usuwają szkodliwą zawartość z kodu HTML i dostarczają pracownikom bezpieczne strony WWW. Naszym klientom oferujemy bezpłatny support techniczny w języku polskim.

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej?
Jesteś zainteresowany pracą z antywirusem Stormshield?

Doradzimy wybór odpowiedniego pakietu do potrzeb Twojej firmy oraz przygotujemy wycenę.