SYSTEMY DLA FIRM

Jesteśmy autoryzowanymi partnerami oprogramowania dla biznesu.
Oferowane programy pozwalają na zarządzenie oraz automatyzacje procesów w firmie.

Microsoft jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, oferującym szeroką gamę innowacyjnych produktów i usług, które odgrywają kluczową rolę w codziennym funkcjonowaniu osób i przedsiębiorstw na całym świecie.

Oprogramowanie apteczne Kamsoft pozwala na monitorowanie oraz zarządzanie siecią aptek. Kamsoft gwarantuje regularną aktualizacje bazy danych leków. Jedno oprogramowanie pozwala na kompleksowe prowadzanie apteki, od zamówień produktów do magazynu, po proces sprzedaży.

Profesjonalne rozwiązania dla e-commerce z modułami i integracjami automatyzacji sprzedaż. IDEAerp dające łatwe zarządzanie, oszczędność czasu i pełną kontrole sprzedaży online. Dodatkowo innowacyjny sklep internetowy oparty na platformie Magento 2.

Suncode jest nowoczesnym i kompleksowym rozwiązaniem, służącym do zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Dzięki wykorzystaniu Plus Workflow Editor możesz projektować nowe procesy biznesowe oraz tworzyć dokumenty elektroniczne i archiwizować jego treści.

Oprogramowanie ERP enova365 jest kompleksowym narzędziem do zarządzania, automatyzacji oraz cyfryzacji procesów firmy. Enova365 łączy całą firmę, analizuje dane i usprawnia pracę kadr, księgowości, produkcji czy sprzedaży.

NOWOŚĆ!

Kompleksowe rozwiązanie dla
BIUR RACHUNKOWYCH

W naszej ofercie znajdziesz pełne rozwiązanie do prowadzenia swojej firmy. W pakiecie jest program ERP do księgowości online, archiwizacja danych i zabezpieczenie sieci chroniące przed utratą wrażliwych danych.

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej?
Jesteś zainteresowany pracą z oprogramowaniem?

Oferujemy kompleksową pomoc, doradztwo i konsulting na każdym etapie wdrażania rozwiązań i tworzenia projektów.