BEZPIECZEŃSTWO IT

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem światowej klasy oprogramowania odpowiadającego za bezpieczeństwo IT.

BEZPIECZEŃSTWO SIECI

Dysponujemy rozwiązaniami do zabezpieczenia sieci. Bezpieczeństwo sieci IT powinno być bardzo ważnym czynnikiem przy podejmowaniu jakichkolwiek działań w internecie.  Zapewniamy ochronę niezależnie, czy posiadasz stacje robocze z systemami Mac, Windows, Linux czy też urządzenia mobilne lub maszyny wirtualne.  Z nami masz pewność, że wszystkie te elementy sieci będą bezpieczne. Materiały, urządzenia, wrażliwe dane nie trafią w niepowołane ręce.

BACK-UP

Cykliczne tworzenie kopii zapasowych Twoich danych i plików, inaczej też nazywane – kopią bezpieczeństwa. Back-up odtworzy oryginalną zawartość Twoich danych w przypadku np. uszkodzenia dysku lub jego utraty. Prosty mały element, który może uratować Ciebie i Twoją firmę przed utratą wrażliwych danych i Twój czas który poświeciłeś na prace, która mogłaby przepaść.

OCHRONA WRAŻLIWYCH DANYCH

Chcesz gwarancji, że konkurencja nie wykradnie Twoich danych? Pewności, że w firmowej sieci nie ma luk, którymi wyciekną dokumenty? Przekonania, że wydatkujesz budżet IT w optymalny sposób?
Sprawdź rozwiązania programu Safetica.

Sprawdzone rozwiązania do backupu i przywracania danych w środowiskach fizycznych, wirtualnych, mobilnych oraz chmurowych. Acronis otrzymał nagrodę Wybór Użytkowników Gartner Peer Insights jako najlepsze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania dla centrów danych. Rozwiązaniom Acronis zaufało już ponad 175 000 klientów biznesowych na całym świecie.

Globalny dostawca rozwiązań bezpieczeństwa IT. Idealna ochrona komputera dla szukających maksymalnej wydajności. Program chroni przed różnymi typami zagrożeń online i offline, zarówno tymi znanymi, jak i dotąd niezidentyfikowanymi. Sztandarowym produktem jest wielokrotnie nagradzany program ESET NOD32 Antivirus. Rozwiązania ESET dostępne są w ponad 200 krajach – w Polsce korzysta z nich ponad 4 mln użytkowników.

Nieograniczony dostęp pracowników do wrażliwych firmowych danych często powoduje kłopoty. Zarząd nie wie, w jaki sposób są one przetwarzane, ani gdzie i przez kogo przesyłane dalej. Safetica rozwiązuje ten problem prześwietlając i raportując wszystkie działania użytkowników pracujących z wrażliwymi danymi. Safetica ocenia też ryzyko wystąpienia incydentów bezpieczeństwa, ostrzegając zarząd przed nieproduktywnymi i potencjalnie szkodliwymi działaniami pracowników.

STORMSHIELD to rozwiązania firewall, antywirusowe oraz filtry antyspamowe. Jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo każdej sieci. Rozwiązania Stormshield chronią sieci takich instytucji jak Unia Europejska i NATO. O skuteczności naszych produktów świadczy również zaufanie ze strony klientów biznesowych, takich jak Orange, Carrefour czy Renault.

Jesteś zainteresowany oprogramowaniem?

Oferujemy kompleksową pomoc, doradztwo i konsulting na każdym etapie wdrażania oprogramowania